انگشتر, مرکز فروش عمده و خرد طلا

راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

- راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

خرید انگشتر طلای زنانه

در تمامی محصولات تنوع زیادی دیده میشود . محصولاتی که در عین سادگی شیک و خوش قیمت هستند یا در عین حال که با نگین زینت داده شده اند ، زیبایی خود را حفظ کرده اند . انگشتر طلا هم جزو محصولاتی ست که همیشه در حال به روز کردن طرح های خود هستند و زیبایی بیشتری از خود بروز می دهند تا توسط خانم های خوش سلیقه و شیک پوش خریده شوند .

- راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

دستبند و انگشتر طلا _ بالماسکه

سایز انگشت من چنده ؟!

یه تیکه کاغذ یا پارچه و یا یک سانتی متر دور انگشت خود بگیرید و بعد علامت بزنید  . سپس در جدول زیر سایز انگشتر خود را بدست آورید .

- راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

‎انگشتر نگین دار

در کار های ساده و شیک نگین به کاری نمی رود و اگر هم به کار گرفته شود ، نگین بسیار کمی در کار دیده میشود ؛ اما در انگشتر های نگین دار که سادگی خود را به خاطر نگین به کار رفته در آن از دست داده اند و با نگین روی محصول طلا خود نمایی مییکنند ، جزو محصولات پرکار طلا است . به خاطر به کار رفتن نگین در انگشتر ، قیمت آن بالاست  ؛ چون نگین های قیمتی در انگشتر دیده میشود ( برلیان ، الماس ، یاقوت و …)

- راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

انگشتر جواهر برلیان

انگشتر بدون نگین

بر خلاف انگشتر های نگین دار که در آن نگین های قیمتی به کار می رود و پرکار هستند ، در انگشتر های بدون نگین ساده تر و کم کار تر هستند و قیمت آن نسبت به انگشتر های نگین دار کمتر است ؛ اما در این نوع انگشتر ها ، می توان از تراش کاری استفاده کرد تا جلوه و زیبایی خود را همانند انگشتر های نگین دار حفظ کند.

278785443 3157997091137644 8947189515909128572 n - راهنمای خرید انگشتر طلای زنانه

انگشتر گل برجسته _ طرح گل

  • انگشتر های نگین دار ، بی اجرت هستند یا با اجرت ؟!

انگشتر های نگین دار اجرت بالایی نسبت به انگشتر های ساده تر دارند و به مراتب وزن انگشتر های نگین دار همراه با قیمت آن بالاتر از انگشتر های بدون نگین است . برای خرید انگشتر ، مطابق میل شماست . افرادی هستن که برای خرید انگشتر نگاه زینتی دارند و انگشتر نگین دار خریداری میکنند و افرادی هستند که هم نگاه زینتی دارند و هم سرمایه ای ؛ در خرید طلای بی اجرت می توانید هم پول خود را در  طلا سرمایه گذاری کنید و هم میتوانید از طلای بی اجرت استفاده کنید .

  • آیا انگشتر های تراش کم اجرت هستند ؟!

اجرت به معنای دسمتزد ساخت طلافروش است که برخی از انگشتر های تراش کم اجرت یا بی اجرت هستند اما در این میان انگشترهای تراش اجرت دار هم وجود دارند .

←طلای یزدانیان →

… خریدار و فروشنده انواع انگشتر های نگین دار ، بدون نگین ؛ کم اجرت ، بی اجرت و با اجرت …

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *